Merva
Alternative, Folk, Nu Metal, EMO, Heavy Metal

Bardo (2009)

Куплю Гранату (Internet-Single) (2008)

Куплю Гранату (2007)

Смертi Нема (2005)
січня 1996 року – дата створення гурту «Віра», котра по «незвіданих» життевих обставинах перевтілилась пізніше в «Ейфорія», а далі – в “Merva”. У простому селі під назвою Дідовичи якийсь хлопчик на ім’я Петя вирішив зібрати власний гурт і насамперед запросив в “співучасники” приятеля Івана, що став в гурті басистом. Барабанщика Валеру відшукали в школі, де вчилися хлопці. Петя складав пісні, співав і грав на гітарі.

Через рік, маючи невелике коло шанувальників, музиканти фіксують наявний репертуар у вигляді першого альбому “Школярка”(1997 р.) за допомогою нехитрих домашніх пристосувань: пульта і магнітофона. Потім надають “Школярку” своїм фанам на “вільне” розповсюдження.

Відразу після запису до гурту приєднується четвертий учасник – Данилич. “Віра” дає серію концертів по найближчим районам і в Новоград-Волинськом отримує звання кращого гурту міста. У 1998 році з’являється пропозиція від студії “Камертон” при рівненському університеті культури на запис другого альбому. Але майже перед початком накопичення матеріалу барабанщикові Валері, в зв’язку з особистими обставинами, довелось покинути колектив, що привело музикантів до пошуків змінного ударника. На щастя, далеко ходити не довелося: місце барабанщика зайняв 9-річний брат Петі – Дімон, котрий проявив вражаючі здібності і викликав подив критиків. Вихід другого альбому припав на раптове рішення гурту змінити свою назву, тому альбом “Реальна казка” (1998 р.) видавався вже “Ейфорією”.

У 1999-му, ретельно обробивши старий матеріал, “ейфорійці” перезаписують “Школярку”. Гурт залишає клавішник Данилич, а Петя з Іваном вступають в Рівненський інститут культури, продовжуючи співпрацю зі студією “Камертон”. “Ейфорія” облаштовується в Рівному. У 2000-му пишуть третій альбом під назвою “Ти живи”. Відразу після цього басист Іван вимушено переїздить до Артемовська, покидаючи гурт. Нового бас-гітариста Саню беруть, як мовиться, з нуля. Через рік він привів у гурт друга Вєталя, який мріяв грати в “Ейфорії” на гітарі. У цьому складі виникає “важкий” альбом “IV” (“Четвертий”), зроблений в 2001-му на рівненській студії “Брем Стокер”.

У наступному альбомі “Хочу” виявилося давнє прагнення Петра до “українського” духу: у піснях “Заповіт”
контакты: admin@waptorrent.net
waplog