Аква Віта
Dance, Electro, Pop, Techno

Вьюга (2002)

OTHER (2002)

Phila (2002)

Новая игра (2000)

Тільки ти (1999)

А тепер усе інакше (1998)

Технотронутий (1996)

Несказані слова (1994)
р. Ігор Балан створює гурт «Aqua Vita». З книги «Латинські вирази в українській мові» вибрали назву «Aqua Vita», що означає «Жива вода». Ігор хотів, щоб назва групи була незвичайною.

- До гурту входить, окрім Ігоря, Наталя Лучнікова.

- Перший виступ гурту - 19 вересня 1993 року - на святкуванні Дня міста Кіровограду.

- Продюсером новоствореного гурту був Анатолій Крупський. Він супроводжував гурт «Aqua Vita» до підписання контракту із Мистецькою агенцією «Територія А»;

- 1994 р. На кіровоградській студії «Елема» гурт “Аква Віта” записує свій дебютний альбом під назвою «Несказані слова». На музику, автором якої виступив Ігор Балан, були покладені вірші відомих світових поетів Гарсіа Лорки, Івана Франка, Олександра Олеся, Андрія Малишка, Поля Верлена, Ліни Костенко, Василя Симоненка та інших.

- З піснями першого альбому гурт бере участь у відбірковому етапі фестивалю «Червона Рута ‘95» й потрапляє до фіналу.

- У цей час Наталя Лучнікова залишає гурт. За два тижні до фіналу діджей кіровоградського радіо Андрій Мішура знайомить соліста “Аква Віти” із Іриною Філатовою.

- На прослуховуванні Іра майстерно виконала пісню Сем Браун «Stop», чим, безумовно, вразила Ігоря. На «Червону Руту» вони поїхали разом.

- На фестивалі 27 травня 1995 року «Aqua Vita»отримала спеціальну відзнаку за відповідність стилю та оригінальний вокал (Ірина Філатова). У 1995 р. в Україні ще ніхто не виконував таку музику, як «Аква Віта».

- Після «Червоної Рути» дует бере активну участь у різноманітних конкурсах і фестивалях. «Aqua Vita» стає дипломантом фестивалю «Мелодія», лауреатом «М-обсерваторії», хіт-параду «12-2» та ін.

- 1996 р. «Аква Віта» записала другий альбом «Технотронутий» – перша спільна студійна робота Іри та Ігоря.

- Дебютним кліпом гурту стало відео, відзняте на пісню «Женьмінь Жібао» (альбом “Технотронутий”).

- Від грудня 1996 року «Aqua Vita» співпрацює з Мистецькою агенцією «Територія А».

- У січні 1997 р. була записана перша пісня до нового альбому «А тепер усе інакше», який став не тільки початком стрімкого злету популярності гурту, а й новим словом у сучасній українській музиці.

- З червня 1997 р. «Аква Віта» працює «в живу”. Склад
контакты: admin@waptorrent.net
waplog